فورد برانکو بعد از 56 سال باز می گردد

بعد از مدت ها فورد از مدل جدید قدیمی ترین شاسی بلند خود رونمایی کرد. فورد قبل از رونمایی از این خودرو، تیزرهای متنوعی را در حساب اینستاگرام خود از فورد برانکو 2021 منتشر کرده بود.

برانکو 2021 در دو مدل دو در و چهار در معرفی شده است که تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و هر دو برای مسیر های خارج جاده گزینه مناسبی می باشند.

کمپانی فورد این خودرو را با دو پیشرانه 2.3 لیتری 4 سیلندر توربو شارژ و 2.7 لیتری 6 سیلندر توئین ‌توربو ارائه کرده است که به ترتیب 270 و 310 اسب بخار قدرت تولید می کنند؛ علاوه بر دو مدل موتور، دو مدل جعبه دنده نیز برای فورد برانکو وجود دارد، یک جعبه دنده دستی 7 سرعته و یک جعبه دنده خودکار 10 سرعته مدل های موجود می باشند.

نسخه اسپورت برانکو

 از تغییرات جدیدی که می توان در نسل جدید برانکو نام برد سقف فلزی است که امکان جداسازی دارد.

در نسخه اسپرت برانکو برای هر دو مدل دو در و چهار در ویژگی های زیادی قرار داده شده است از جمله این ویژگی ها می توان به چراغ های اصلی و پوشش محافظ موتور خودرو اشاره کرد این در حالی است که نسخه استاندارد شباهت بسیار زیادی با برانکوی قدیمی دارد.

برانکو دو در

همچنین یک نمایشگر لمسی 8 اینچی و یک نمایشگر رنگی مخصوص که عملکردی مشابه با پنل پشت فرمان دارد نیز در مدل چهار درب اسپرت موجود است.

در نسخه دو درب استاندارد نیز شاهد حضور یک نمایشگر ساده 12 اینچی در خودرو هستیم و جنس چرم های مورد استفاده در صندلی ها نیز متفاوت است.

فورد برانکو در تمامی مدل ها از بهار سال آینده وارد بازار آمریکا خواهد شد.

لنتور پیشرو در زمینه واردات و فروش عمده تسمه ها، لنت ها، فیلترها، شمع و دیسک خودرو

نظرات
دیدگاه خود را بنویسید!