النترا 2020 شاهکاری دیگر از هیوندای موتورز

هیوندای النترا 2020 که با سلیقه امروزی و ویژگی های خاص خود هیوندای طراحی شده، راهی بازار شده است.

طراحی جدیدی که در تمام خودرو های هیوندای مشاهده می شود در این خودرو نیز وجود دارد؛ جلو پنجره الماس شکل، سپر و مهشکن های مثلثی و چراغ های جدید تیز به این خودرو چهره ای خشن تر داده است که آن را اسپرت از قبل کرده است.

بر خلاف مدل های قبلی النترا، در این مدل بدنه خودرو بجای زاویه دار بودن به شکل منحی طراحی شده است.

هیوندای النترا

هیوندای موتورز در گذشته از موتورهایی با حجم 1.4 لیتر و 2 لیتر برای این خودرو استفاده کرده بود، ولی قلب تپنده النترا 2020 در دو مدل عرضه می شود، یکی موتور 2 لیتری جدید که 147 اسب بخار قدرت دارد و دیگری در مدل اکو یک موتور 1.4 لیتری در کنار توربو که توانایی تولید 128 اسب بخار را دارد.

نسخه توربوی النترا مصرف سوخت کمتری دارد و همچنین عملکرد موتوری بهتری نیز دارد.

جعبه دنده بکار برده شده در سری جدید این خودرو یکی از بهترین بخش های آن است، گیربکس 7 سرعته اتوماتیک دو کلاچه جدید عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است، البته این گیربکس برای مدل اسپرت طراحی شده است که موتوری 1.6 لیتری در کنار یک توربو شارژ دارد.

هیوندای در این خودرو از تکنولوژی CVT استفاده کرده است، این تکنولوژی قطعا یکی از بزرگترین دستاوردهای خودروسازان در خصوص جعبه دنده های مدرن است. به لطف این گیربکس، رانندگان می توانند برای به راحتی و بدون دغدغه مسیرهای ناهموار و شیبدار را طی کنند.

النترا 2020

صفحه ‌نمایش 3.5 اینچی پشت فرمان، دستیار پیشگیری از برخورد جلو، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و هشدار توجه راننده بخشی از امکانات النترا 2020 می باشد.

لنتور پیشرو در زمینه واردات و فروش عمده تسمه ها، لنت ها، فیلترها، شمع و دیسک خودرو

نظرات
دیدگاه خود را بنویسید!